Jdi na obsah Jdi na menu

Muži "A"

Příspěvky

Hola hola, I.B třída volá

V Ředicích se postup do vyšší soutěže neodmítá a tak se rozloučení s uplynulou sezónou odehrálo opět ve velké stylu. Přes 800 piv a 50 litrů zelené. Fotky z oslavy naleznete ve fotoalbumu. PHOTO BY PAVEL SLÁMA - díkypostup.jpg

Celý příspěvek
| Rubrika: Muži "A"

Rozlučka s fotbalovou sezónou 2014/2015

Od 14:30 se bude hrát fotbalový "sranda mač" mezi současnými a bývalými hráči, kteří se zasloužili o postup do I. B třídy

| Rubrika: Muži "A" | 0 Komentářů:

SK Kříčeň - FK Horní Ředice 4:2 (3:1)

V posledním zápase v našem účinkování v okresním přeboru jsme podlehli Kříčni

FK Horní Ředice – SK Sparta Dašice 3:2 (1:0)

Na skvěle připraveném hřišti v Holicích sestřelil Dašice Hattrickem Pavel Dědič..

Vítr, větříček...

10372554_10203707489668471_4914633988685226829_n.jpgBohužel nám vítr odnesl střechu a tak minimálně další utkání odehrajeme v Holicích.

| Rubrika: Muži "A" | 1 Komentářů:

Poděkování

Prezident Petr Jelínek a celý výbor FK Horní Ředice děkuje všem sponzorům, hráčům, trenérům a věrným fanouškům za velice úspěšný rok 2014.

Přejeme Vám všem příjemné prožití vánočních svátků a hodně zdraví do Nového roku.Těšíme se na Vás v roce 2015.

Horní Ředice - SK Nemošice 5:1 (1:1)

Další domácí vítězství proti sympaticky hrajícímu soupeři.

Slovo trenéra : Myslím si, že jsme byli svědky dobrého utkání. Nemošice potvrdily že patří ke špičce a hlavně v prvním poločase nám po stranách zatápěly a promarnily několik příležitostí. My jsme se též snažili, bylo se nač dívat. Poločas skončil spravedlivou remízou. Do druhého poločasu jsme prostřídali a hra se z naší strany ještě zlepšila. Hosté už se nedostávali ke své hře z prvního poločasu. Hru jsme ovládli a vytvořili jsme si šance, které jsme dokázali i proměnit. Další šance pochytal výborný brankář hostí. Hlavně za výkon ve druhém poločase jsme si výhru zasloužili.

Choltice - Horní Ředice 1:1 (0:1)

Bod z půdy dosavadního lídra soutěže.

Slovo trenéra:

Dobré utkání okresního přeboru. V prvním poločase jsme byli lepší a zaslouženě vedli.
Škoda že jsme neproměnili další šance. V druhém poločase domácí přidali a vyrovnali. My jsme nedokázali udržet míč a do dalších šancí jsme se už nedostávali. Zasloužená remíza.
Pozitivní byl návrat Skalického, který  po zranění odehrál celý zápas.

Valy – Horní Ředice 0:3 (0:2)