Slavoj Choltice - Horní Ředice 2:1 po PK

Výboru FK Horní Ředice se nelíbí vyjádření pana Cháry v sobotním Pardubickém deníku a chce od oddílu SK Řečany omluvu a vysvětlení.

Jestli se tak nestane podá podnět k prošetření k řídícím orgánům.

Pozvánka na ukončení podzimní části

FK Horní Ředice srdečně zve všechny přátele fotbalu na slavnostní ukončení podzimní části fotbalové BECKER -HUCK 1.B. TŘÍDY

V sobotu 31.10. po fotbalovém zápase FK Horní Ředice – FK Proseč (začátek 14:00)

K poslechu zahraje živá hudba, k pití na co si jen vzpomenete, k jídlu mimo různého i pečené prasátko.

TJ Spartak Sezemice - Horní Ředice 1:2 (0:0)

Ondřej Kumpan, trenér Sezemice: „Ve vyrovnané první půli jsme byli nebezpečnější. Papšík nastřelil tyč, Knauteho rána těsně minula šibenici a střelu Jirky Kašpara vyrazil gólman. Hosté nastřelili břevno z přímého kopu, jinak se k ničemu moc nedostali. Začátek druhé půle jsme prospali inkasovali laciný gól. Po pár minutách jsme ale srovnali, po pěkné přihrávce Jirky Kašpara uklidil míč do brány Langr. No a pak přebral otěže zápasu pan rozhodčí. Nejprve posoudil balon vypíchnutý v souboji směrem k našemu brankáři jako malou domů, z čehož jsme pak ze standardní situace ve vápně dostali rozhodující gól. A ze zbytku zápasu udělal neskutečnou bramboračku. Bohužel dost jednostrannou a tak jsme víc komentovali jeho výroky než hráli. Přes značnou rozladěnost ze zápasu jsem alespoň rád, že jsme dohráli bez vyloučení."

Ondřej Šedivka, hrající asistent Horních Ředic: „Do zápasu jsme vstoupili špatně a táhlo se to s námi celý první poločas. Vlastně to byl nejhorší poločas na podzim. Nedokázali jsme udržet míč, chyběl nám pohyb a důraz. Nakonec byl výsledek po poločase pro nás ještě dobrý, když domácí z něj vytěžili jen tyč. Do druhého jsme proházeli sestavu a malilinko jsme začali hrát. Dostali jsme se po chybě brankáře do vedení. I když Sezemice hned srovnaly, nám zajistil přesnou střelou vedení i vítězství Dědič. Škoda nevyužitých brejků na konci zápasu, mohli jsme zápas dohrávat ve větším klidu."

Kontumace utkání

Utkání SK Stolany - Horní Ředice bylo na základě rozhodnutí DK kontumováno 0:3.

Pro zajímavost - DK taktéž potrestala domácího Jan Váchu 2 utkání stop, Růžička František 12 měsíců stop a Hluchník Miroslav - upuštěno od potrestání.

Pro nás jsou důležité pouze 3 body do tabulky.

| Rubrika: Muži "A"

Nové tváře v A mužstvu

V posledních zápasech jste si možná všimli čtyřech nových hráčů, kteří nás posílili už v rozjeté sezóně. Hlavně na postu brankáře se nám to hodně střídá. Důvody jsou prosté zranění. V zápase ve Srubech se zranil Kovařík a v pátek před Cerekvicí se zranil Holoubek. Proto jsme museli narychlo udělat Josefa Peteru, který chytal za Nový Hradec, Slavii Hradec a Předměřice n/L.. Byla to výpomoc, kterou jsme museli řešit za minutu dvanáct.. Pepa nám  v Cerekvici hodně pomohl a moc mu děkujeme. Už od domácího zápasu s Máteřovem za nás nastupuje Drahoslav Drábek, který přišel ze Starého Hradiště. V Cerekvici jsme mohli na pár minutek vidět dalšího novice Karla Jílka, který dříve hrával za Svitavy divizi a přebor. Další nový brankář David Procházka za nás nastoupil v sobotu proti Hlinsku B. a přišel k nám ze Starého Máteřova.

Novým hráčům přejeme ať se jim u nás líbí a hlavně ať se jim daří.

Hola hola, I.B třída volá

V Ředicích se postup do vyšší soutěže neodmítá a tak se rozloučení s uplynulou sezónou odehrálo opět ve velké stylu. Přes 800 piv a 50 litrů zelené. Fotky z oslavy naleznete ve fotoalbumu. PHOTO BY PAVEL SLÁMA - díkypostup.jpg