Jdi na obsah Jdi na menu

Vysoké Mýto B x Horní Ředice 4:2

K dalšímu utkání jsme nastoupili na hřišti Vysokého Mýta, marodka se týmu zatím stále drží a tak jsme opět byli rádi, že jsme tým poskládali. Do zápasu lépe vstoupil domácí tým a už ze začátku bylo znát, že budou aktivnější. Soupeř měl opravdu rychlé protiútoky a několikrát si připravili slibnou pozici. První trest přišel ve 12. minutě. Poté jsme se trochu oklepali a začali kombinovat, díky tomu se nám podařilo skórovat, když se v 33. minutě dostal za obranu František Völkl. Do kabin jsme tedy odcházeli za stavu 1:1.

Druhý poločas začal poměrně vyrovnaně což změnila až 59. minuta, další gól soupeř přidal hned v 65. minutě. Musíme konstatovat, že se nám tento zápas nedařilo a většinu gólů jsme si zavinili vlastními chybami. Ještě se nám povedl v 79. minutě záblesk, kdy se trefil Pavel Dědič, ale poté už nás soupeř k ničemu nepustil a v 92. ještě soupeř upravil na konečných 4:2.

Bohužel jsme přerušili naší sérii výher a ztratili tak v tabulce důležité body.