Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Přelovice - Horní Ředice 3:0 (0:0)

15. 10. 2014

Tak jak to obvykle bývá, po posvícení přichází sračka. Jinak tomu nebylo ani v Přelovicích, kam dorazilo 40 ředických fanoušků, natěšených po vítězném derby s Holicemi.

Domácí celek produkoval jednoduchý fotbal - dlouhý míč na křídelního hráče nebo dlouhý míč do přilehlého lesíka. To na nás bohužel stačilo. Za celý zápas jsme téměř nevystřelili na branku. Chyběl nám pohyb bez míče, vázla rozehrávka, příliš mnoho nevynucených ztrát a naše bránění bylo jen stínováním. S takovýmto výkonem bychom prohráli i se slavnou Amforou, stačila by na nás Bohdalová s Leškem Semelkou.

Co říci k vlastnímu utkání? První poločas nenabídl téměř nic. Pár náznaků jsme sice měli, ale ty nám vzal buďto špatný terén nebo naše špatné zpracování.

Ve druhém poločase domácí potrestali naše laxní bránění v 61. minutě, kdy domácí využili útok jeden hráč proti pěti našim a střelou z vápna otevřel skóre Malý - 1:0.

Další dvě branky jsme si vstřeli sami. Nejprve po chybě při rozehrávce a po té při dalším útoku do našich rozklížených řad jsme vsítili druhou vlastní branku.

Jediné čím jsme v sobotu upoutali pozornost, byly nejrůznější dohady. Nejprve o tom, že se první poločas hrál zřejmě o 6 vteřin méně, že soupeř zahrává roh z druhé strany než tam kam jsme mu hodili míč, po té že nám rozhodčí minule vysvětloval že todle je jasná žlutá, pak že hřiště není regulérní, že to jsou spíše Drnovice a že nás štípají komáři, a že soupeř po třetí brance zakopnul míč... a další podobné opravdu "fotbalové" věci.

Všem zůčastněným se omlouváme, zejména naším fanouškům!!! Naší reputaci se pokusíme napravit již tuto neděli domací výhrou proti Nemošicím.

FAKTA: TJ Přelovice - Horní Ředice  3:0  (0:0)

Branky: 61. Malý, 66. a 78. vlastní

Přelovice : Kalous - R. Šimák, Bidlo, Khun, O. Šimák - Vohralík, Petrlík (50.Kaderka), Řehák, Blažek (63. Čapek) - Šprojcar (33. Malý), Šprync (70.Balada)

Ředice : Vávra - Kopa, Mládek (66.Jirout), Černý, Kopecký - Šolta, Skalický, Dujsík, Horyna - Machatý, Hrubý

Rozhodčí : Rambousek

ŽK 0:1  Diváků 90