Jdi na obsah Jdi na menu

Svitavy x Horní Ředice 4:1

Do dalšího utkání jsme nastoupili proti týmu Svitav, kdy jsme si zahráli na jejich domácím "letišti". Do prvního poločasu jsme nastoupili velmi dobře a drželi se soupeřem krok, vytvořili si několik šancí a v 20. minutě se dostali do vedení 0:1 po centru z levé strany a doražení Jonáše Klíra. Až do 40. minuty byl fotbal velmi vyrovnaný, poté nás soupeř potrestal hned po první nepozornosti a srovnal na 1:1 další rána přišla také ještě před koncem poločasu ve 44. minutě, kdy soupeř navýšil na 2:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili poznamenáni koncem prvního a soupeř hned ve 48. minutě navýšil na 3:1. Druhý poločas patřil spíše soupeři a po nešťastné chybě nám přidal ještě další nadílku v podobě čtvrtého gólu, na tabuli tak v 59. minutě svítil výsledek 4:1. To jsme se ještě do konce zápasu snažili zvrátit, ale bohužel se nám nedařilo vytvořit si větší tlak a soupeř si uhlídal konečný výsledek 4:1. Děkujeme fanouškům, kteří se jeli podívat tak daleko za podporu a těšíme se na další utkání, které odehrajeme v neděli od 14 hodin na domácím hřišti proti týmu Poličky.