Jdi na obsah Jdi na menu

Starý Máteřov - Horní Ředice 3:2(3:0)

Soupeř vstoupil do zápasu velmi aktivně a již v 10. minutě se mu povedlo dostat do vedení přesnou střelou k tyči z velkého vápna. O deset minut později přišla další rána, když Jakub Černý dostal červenou kartu po taktickém faulu na nebezpečně rozběhnutého protihráče a od 21. minuty jsme hráli pouze v 10 hráčích. Trestný kop výborně vychytal Lukáš Kovařík. V 23. minutě po sehraném signálu z rohového kopu domácí navýšili na 2:0 a několik minut poté přidali ještě další gól na 3:0. O první větší ohrožení domácích se postaral po individuální akci Pavel Dědič, bohužel bez gólu a tak jsme do kabin odcházeli s celkem bezvýchodnou situací.

Náš tým se však nevzdal a druhou polovinu jsme soupeře k ničemu nepustili a vytvořili si několik slibných akcí. Po velkém tlaku jsme v 76. minutě vstřelili první gól, kdy z trestného kopu hlavičkoval Skalický, ale ještě nedokázal dostat balón až za záda gólmana, to se povedlo Pavlu Dědičovi, ke kterému se vyražený míč odrazil. V 84. minutě Pavel Dědič přidal další gól z penalty, která byla nařízena po zákroku na Skalického. Poslední šance přišla v 90. minutě, kdy kopal volný přímý kop Luděk Vach, který bohužel bránu minul a tak konečný výsledek vyšel lépe pro soupeře 3:2

Sestava:

SK Starý Máteřov: O. Skalický - Z. Žďára (63. E. Mynka), J. Zezula, J. Křížek, R. Klíma, T. Fenyk, M. Vašíček (89. P. Kalous), M. Meduna (57. D. Holek), J. Mzyk, V. Janeček (70. J. Moder), T. Holek

FK Horní Ředice: L. Kovařík - M. Hrubý, P. Šolta (46. P. Drahoš), L. Vach, P. Dědič, M. Horyna (65. O. Šedivka), L. Skalický, J. Černý, J. Zběhlík, P. Kopa, D. Valenta

ŽK: 44. V. Janeček, 65. J. Křížek, 75. J. Mzyk, 90. R. Klíma - 10. P. Kopa, 75. P. Dědič. ČK: 22. J. Černý .

Počet diváků: 120. Rozhodčí: Poláček Libor - ZITA Miloslav, BLEŠA Oldřich.