Jdi na obsah Jdi na menu

Rohovládova Bělá x Horní Ředice

Dnes jsme se utkali s týmem Rohovládova Bělá, marodka stále trvá a proto byla sestava opět trochu slepená. Tato událost se podepsala i na celkovém výkonu, který především v prvním poločase vypadal hrozivě, také výsledek 2:0 tomu odpovídal. Do druhého poločasu jsme již nastoupili v lepším rozpoložení a vytvořili si několik šancí, v 67. minutě se přesně trefil hlavou Dujsík. Poté přišel zbytečný faul od soupeře, který byl odměněn červenou kartu a nám se ihned z rozehrané standardní situace provedlo srovnat skóre na 2:2. Další gól jsme bohužel už do konce zápasu nepřidali a čekal nás penaltový rozstřel, v kterém se blýskl náš "gólman" Skalický, který vychytal 3 penalty a zajistil nám tak 2 bod do tabulky. Opět děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit na venkovní utkání.