Jdi na obsah Jdi na menu

Přelouč - Horní Ředice 4:3

V neděli jsme vyjeli na další mistrovské utkání do Přelouče na krásný zrekonstruovaný trávník, do zápasu jsme nastoupili dobře a již v 8 minutě skóroval Jiří Dujsík, v 17. minutě zvýšil Klír a už jsme vedli 0:2, bohužel výsledek nevydržel dlouho v 19. minutě se soupeři povedlo z centrovaného balónu zakončit hlavou a snížil tak na 1:2, tento výsledek vydržel až do poločasu.

V druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou, často se přerušovalo a to i z důvodu rozdávání karet, kdy rozhodčí nešetřil a rozdal hned 12 žlutých karet a navíc 2 červené, první červená přišla velmi brzy v 64. minutě a dostal jí Adam Krejcar, další přišla v 77. kdy se síly vyrovnal. I v počtu 10 na 10 se hrál atraktivní fotbal a vytvořili jsme si několik šancí, které jsme bohužel nedotáhli do zdárného zakončení a tak se z dalšího gólu radoval až soupeř v 83. minutě, na což jme do dvou minut odpověděli dalším gólem, kdy se opět trefil Klír a už to vypadlo, že si výsledek 2:3 pohlídáme, ale bohužel po zaváhání v poslední minutě jsme opět dostali gól z centru a došlo tak až na pokutové kopy, z pokutových kopů se nám bohužel nepodařilo skórovat ani jednou a proto si druhý bod bral tým Přelouče a my budeme muset o další body bojovat opět na domácí půdě proti týmu Nasavrk.

Děkujeme fanouškům kteří nás přijeli povzbudit a zároveň všechny zveme v neděli 10.9. od 17:00 na domácí hřiště.