Jdi na obsah Jdi na menu

Pozvánka na II. Galavečer OFS Pardubice

19. 6. 2015

Dobrý den vážené dámy, vážení pánové, hráči, funkcionáři, příznivci a široká fotbalová veřejnosti,

dovolte mi, abych vás všechny tímto jménem celého Výkonného výboru Okresního fotbalového svazu Pardubice oficiálně srdečně pozval na II. GALAVEČER OKRESNÍHO FOTBALU, který se koná v pátek dne 19. 6. 2015 od 19:00 hodin v ABC klubu se sídlem v Pardubicích, ul. Štolbova 2665, vedle budovy plaveckého bazénu.
     Programem pořádané společensko-kulturní akce je slavnostní vyhlášení výsledků po právě o tomto víkendu končícím soutěžního ročníku 2014/2015 s předáváním ocenění nejenom umístěným klubům v jednotlivých soutěžích dospělých, ale i v kategorii soutěže slušnosti a nejlepší střelec soutěží OFS, a to jak za účasti známých tváří sportovně-kulturně-společenského života, tak i za účasti obchodních partnerů, kteří akci podpořili, čehož si upřímně vážíme, a za což jim patří naše poděkování. Závěrem lze zmínit, že se ve spolupráci s obchodními partnery podařilo mj. zajistit i celovečerní hudebně doprovodný program. 

     V níže přiloženém souboru vám zasíláme Pozvánku na II. Galavečer okresního fotbalu OFS Pardubice.

 

Program akce:

 

19:00 - 02:00 hodin 

- moderované slavnostní oceňování za účasti známých osobností sportovně-kulturně-společenského života a dalších...

celovečerní hudebně doprovodný program bude zajišťovat hudební skupina "Bylo nás pět"

 

Informace k organizaci akce:

 

     Jelikož si vážíme vaší dobrovolné práce, kterou obětujete ve svém volném čase fotbalu ve vašich klubech, připravili jsme pro vás, pro každý váš klub z našeho okresu, dvě "volné" vstupenky s bezplatnou ochutnávkou 10-ti piv (5 piv k jedné volné vstupence) zlatavého moku Vilém 11° od Generálního partnera OFS a pořádané akce, konkrétně od Pardubického pivovaru PERNŠTEJN. Volné vstupenky si každý z vašich zástupců z řad klubů spolu s "pivenkami" má možnost osobně převzít u prezentace při vstupu do ABC klubu. Další volné vstupenky budou poskytnuty vám všem, kteří budete slavnostně oceňováni z řad hráčů a funkcionářů umístěných klubů (ve vámi požadovaném počtu zúčastněných osob) v jednotlivých soutěžích dospělých, v soutěži slušnosti (taktéž bude oceňován klub) a nejlepší střelec soutěží OFS. 

     S ohledem na hladký průběh výdeje volných vstupenek a pivenek u prezentace při vstupu na akci vás tímto s dostatečným časovým předstihem před akcí žádáme o zaslání e-mailové zprávy na: drdrabek@seznam.cz, popř. SMS zprávy na tel. č.: 607220258, s jmenným nahlášením konkrétních dvou osob z vašich klubů, kteří si vyzvednou volné vstupenky s pivenkami. Stejným způsobem žádáme vás, kteří budete slavnostně oceňováni z řad hráčů a funkcionářů umístěných klubů, o zaslání zprávy s tím, že postačí uvést pouze počet těchto osob.

     Akce bude zpřístupněna nejenom vašim "skalním" příznivcům, ale i široké fotbalové veřejnosti s možností koupě vstupenky na akci při vstupu do ABC klubu v hodnotě 100,- Kč, kterou bude prodávat agentura, která je spolupořadatelem akce.

     Vzhledem k tomu, aby mohl být dodržen plánovaný začátek slavnostního oceňování od 19:00 hodin a jeho program, proto vás, všechny návštěvníky tohoto fotbalového setkání, žádáme o prezentaci s dotatečným časovým přestihem s tím, že bude akce zpřístupněna od 18:00 hodin.

 

Slavnostně oceňovaní na akci:

 

Kategorie kluby:

 

Pernštejn Okresní přebor - muži

- 1. místo - Přeborník 

- 2. místo

- 3. místo

 

Pernštejn Vilém III. třída - Holicko - muži

- 1. místo

- 2. místo

- 3. místo

 

Pernštejn Granát III. třída - Přeloučsko - muži

- 1. místo

- 2. místo

- 3. místo

 

HAINZ - Sportovní trofeje IV. třída - Holicko - muži

- 1. místo

- 2. místo

- 3. místo

 

HAINZ - Sportovní trofeje IV. třída - Přeloučsko - muži

- 1. místo

- 2. místo

- 3. místo

 

Soutěž slušnosti 

- 1. místo

 

Kategorie jednotlivec:

 

Nejlepší střelec soutěží OFS

 

...

 

     Předem se těšíme na příjemné setkáni s vámi.

S pozdravem
Drahoslav Drábek, předseda VV OFS Pardubice
a ostatní členové VV

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář