Jdi na obsah Jdi na menu

Načešice x Horní Ředice 2:1p

Tento víkend jsme se vydali do Načešic, kde nás čekalo další utkání. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a soupeře k žádné velké akci do poločasu nepustili a navíc se nám povedlo vstřelit v 37. minutě gól po krásném průniku Pavla Dědiče, který poté připravil gólovou šanci pro Dana Machatého, který neminul.

Do druhého poločasu soupeř provedl několik změn v rozestavení a celou dobu se hrál fotbal nahoru a dolů. Každý z týmů si vytvořil i několik slibných šancí, bohužel z jedné takové se soupeři povedlo srovnat z rohového kopu na 1:1, kdy míč proskákal celým brankovištěm, až do brány.

O výsledku tedy opět rozhodovali penalty, které nám opravdu letos nejdou a máme velký problém trefit brankovou konstrukci. Proto vezeme opět pouze jeden bod a musíme se soustředit na domácí zápas, ve kterém potřebujeme získat 3 body a odskočit tak z konce tabulky.

Děkujeme fanouškům a doufáme, že nás přijdou podpořit i v domácím zápase.