Jdi na obsah Jdi na menu

Letohrad B x Horní Ředice 1:3

V neděli dopoledne nás čekal zápas s týmem Letohrad B. Letohrad je sice na konci tabulky, ale my věděli, že i tak to nebude snadné utkání. Zápas jsme začali velmi dobře a díky přesné kombinaci jsme se dostávali do slibných šancí, hned první proměnil Pavel Dědič ve 4. minutě utkání. Během dalších 15 minut jsme si vytvořili další možná 5-6 šancí, ale všechny skončili mimo bránu. Tím jsme si zápas zbytečně zkomplikovali, protože poté soupeř ucítil šanci a ještě do poločasu několikrát zahrozil. Výsledek jsme si však do poločasu pohlídali a do šaten odcházeli s né moc jistým výsledkem 0:1.

Druhý poločas pokračoval v duchu posledních minut poločasu prvního, kdy soupeř běhal více a kombinace se mu dařila mnohem více než nám. Soupeř nám ještě pomohl v 59. minutě, kdy po zbytečném oplácení viděl kapitán domácího týmu druhou žlutou kartu a oslabil tak svůj tým. Ten však neváhal a svým tlakem si vytvořil standardní situaci, z které po hlavičce srovnal na 1:1, ale ani to nás neprobralo a naše přehlídka nepřesných přihrávek pokračovala dál. Záchranou nám byla až rychlá kombinace v 89. minutě, kdy za záda gólmana dostal míč František Völkl, což soupeř složilo a nám se ještě do konce zápasu podařilo vstřelit jeden gól, který si připsal Pavel Dědič. Po zbytečném trápení tedy zápas skončil 1:3 a my může být rádi, že jsme zbytečně neztratili 3 body. Děkujeme fanouškům, kteří si i v horším počasí našli cestu na zápas a budeme se těšit, že nás podpoří i v dalším utkání proti Zámrsku.