Jdi na obsah Jdi na menu

Kunčina x Horní Ředice 3:4

Další mistrovské utkání nás čekalo na hřišti Kunčiny, které sice patří předposlední místo, ale i tak jsme věděli, že nás nečeká lehký soupeř. Do utkání jsme vstoupili zase výborně a již ve 3. minutě se prosadil z rohového kopu Ladislav Skalický. První poločas byl v naší režii a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili, vytvořili jsme si i několik slibných šancí, ale bohužel další gól jsme do poločasu nepřidali. Do šaten jsme tedy šli za stavu 0:1.

Do druhého poločasu jsme opět nastoupili aktivně a ve 48. minutě po chybě soupeře zvýšil na 0:2 Matěj Hrubý. Další rána pro soupeře přišla v 54. minutě, kdy navýšil Petr Kopa na 0:3 a zdálo se, že už nám vítězství nemůže utéct. Z tohoto tvrzení nás soupeř rychle vyvedl gólem v 63. minutě a tím i ucítil šanci na zvrácení výsledku. Hra se celkem vyrovnala a soupeř začal mít míč častěji na noze. Zápas začínal být vyhrocený a my se nechali od soupeře strhnout, kdy jsme se zbytečně bavili se soupeřem a nevěnovali se dostatečně hře, i tak se nám však podařilo přidat ještě další gól, kdy utekl Jiří Stárek a na tabuli se ukázal stav 1:4. Soupeř však ve svém tlaku nepolevil a z některých sporných situací vytěžil maximum, kdy po rychle rozehraných standardních kopech přidal góly v 71. a 78. minutě. Utkání jsme si naštěstí zvládli pohlídat, konečný výsledek 3:4.

Děkujme fanouškům a budeme se těšit na další domácí utkání.