Jdi na obsah Jdi na menu

Horní Ředice x Tuněchody

Čekalo nás další domácí utkání ve kterém jsme se utkali s Tuněchody. Je to tým, který se drží na spodních pozicích tabulky, ale i tak jsme nechtěli zápas podcenit. Soupeře jsme nepustili do žádných velkých akcí, ale bohužel ani mi jsme nehráli nijak oslnivý zápas. Opět musím konstatovat, že nám chybělo spousta hráčů a tak děkujeme i hráčům z "B" týmu, kteří nám na zápasech vypomáhají. První poločas nepřinesl žádnou změnu ve skóre a tak jsme odcházeli za nerozhodného stavu.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s jasným cílem vyhrát. Dostat však balón za záda soupeřova gólmana se podařilo až protihráči v 60. minutě, kdy Matěj Hrubý nahrával před bránu a vlastní hráč si míč před gólmanem srazil. Další gól přidal František Völkl v 73. minutě a poslední tečka v zápase přišla v 80. minutě, kdy se z penalty trefil Jiří Dujsík. Konec zápasu 3:0 a my si můžeme tedy připsat další důležité tři body.

Děkujeme fanouškům za podporu a budeme se těšit na dalším utkání.