Jdi na obsah Jdi na menu

Horní Ředice x Sruby 4:0 (1:0)

K dalšímu domácímu utkání jsme nastoupili proti týmu Srubů, v prvním poločase byla hra velmi vyrovnaná a zajímavé akce na obou stranách, první tuto akci zužitkoval Pavel Dědič ve 30. minutě hlavičkou z rohu, díky tomu jsme šli do šaten s jednogólovým náskokem.
Druhý poločas byl velkou dobu z jedné strany na druhou, což vyvrcholilo akcí při které Englich trefil pouze rukavice gólmana a chvíli na to soupeř zahrozil břevnem, málem i dorážkou do prázdné brány, poté se vývoj zápasu zlomil, nejdříve přišla hlavička Skalického z volného přímého kopu, stav 2:0, dále přišla červené karta gólmana hostí po nadávkách na účet rozhodčího, na to odpověděl Skalický po rychlém přechodu a nahrávce Dědiče, tím zvýšil na 3:0 a na konečných 4:0 upravil Kopa po sehrané penaltě se Skalickým.