Jdi na obsah Jdi na menu

Horní Ředice x Nasavrky 7:1

Nastoupili jsme k dalšímu domácímu utkání s jasným cílem, získat další tři body, tento cíl se nám přiblížil hned v 11. minutě kdy se trefil Jonáš Klír po krásné přihrávce od Pavla Dědiče, i když jsme měli navrch, nepovedlo se nám až do poloviny zápasu přidat další gól, soupeř taky zahrozil, ale podržel nás gólman Martin Češka.

V druhém poločase začal gólový kolotoč, kdy jsme soupeři nasázeli 6 gólů během 30 minut, trefil se v 54. minutě Jakub Černý, v 59. minutě chvíli po střídání se prosadil Dan Machatý, po dalších třech minutách opět přidal gól Jakub Černý, 66. minuta střela od velkého vápna a na 5:0 zvyšuje Ondřej Mráz, poté se trefil ještě Josef Vrátil ani né minutu poté přidal poslední gól Dan Machatý a jako poslední se trefil šťastný střelec Vlasta Englich, bohužel však do své vlastní brány a upravil tak konečný výsledek na 7:1.