Jdi na obsah Jdi na menu

Horní Ředice x Letohrad B

Po dlouhé době jsme se proběhli po domácím hřišti, přivítali jsme tým Letohrad B. Nečekal nás určitě lehký soupeř, jako jeden z mála porazil první tým Luže a marodka týmu tomu určitě nepřispěla, naštěstí se nám povedlo tým složit a velmi děkujeme hráčům z "Bé" týmu za doplnění kádru, odehráli vynikají výkon. Skóre otevřel v 28. minutě kapitán týmu po přihrávce z pravé strany a dostali jsme se do vedení 1:0, které vydrželo až do poločasu. V druhém poločase se nám povedlo vsítit ještě 3 góly a tím naprosto vyřadit soupeře, kterého jsme téměř k ničemu nepustili a veškeré rohové kopy, kterých měl soupeř opravdu dost kryl náš náhradní gólman Milan Černý, kterému musíme pogratulovat k nule v zápasu a samozřejmě děkujeme všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit v domácím zápase a těšíme se, že nás přijdou podpořit i na další zápas proti týmu Bělé.