Jdi na obsah Jdi na menu

Hlinsko B - Horní Ředice 0:3 (0:1)

V dalším utkání jsme zavítali na hřiště momentálně posledního celku soutěže Hlinska B. Do zápasu jsme nastoupili bez našeho nejlepšího střelce Dědiče, ale na týmu to nebylo znát a i tak jsme si vytvořili spoustu gólových šancí. Do vedení jsme se dostali velmi brzy, když v 1. minutě zatočil míč z rohu do branky Vach. Další branku přidal v druhém poločase Skalický, který dostal míč za záda hostujícího gólmana po trestném kopu. V 67. minutě přidal gól ještě Březina, který měl toto utkání několik slibných šancí, ale proměnil až poslední z nich a upravil tak výsledek na konečných 0:3.

Sestava:

FC Hlinsko B: P. Jindřichovský - D. Pulpán, L. Krbálek, R. Cepl, P. Popelka, J. Novák, J. Slováček (46. L. Hrubý), D. Šmatlán (35. M. Nevole), P. Veselský, D. Holec, M. Prášek (69. O. Vamberský).

FK Horní Ředice: L. Kovařík - O. Šedivka, M. Hrubý (64. P. Šolta) , L. Vach (75. P. Drahoš) , M. Horyna, O. Březina (83. M. Skutil), L. Skalický, J. Černý, J. Zběhlík, P. Kopa, D. Valenta.

ŽK: 82. P. Veselský.

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Štěrba Jaroslav - MATOUŠEK Tadeáš, SCHEIB Jan.