Jdi na obsah Jdi na menu

Dobříkov - Horní Ředice 3:0 (0:0)

V dalším utkání jsme zavítali na hřiště nejlepšího celku soutěže. Do prvního poločasu jsme nastoupili velmi dobře a soupeře nepustili téměř do žádné šance i díky tomu jsme v poločase drželi velmi slibný výsledek 0:0. V 10. minutě měli první větší šanci domácí, střílel Ševčíka. V 17. minutě se ke střele dostal hostující hráč Dědič, gólman však vyrazil. O další šanci domácích se postaral Horníček jeho střela byla však zablokována. O chvíli později v 25. minutě hlavičkoval Karela vedle. Ve 28. minutě se dostal do šance Kopa, střela propadla gólmanovi mezi nohama, až do brány však nedoputovala. 30. minuta a opět pohrozili domácí střelou. V další šanci se opět ocitl Dědič, gólman však jeho střelu kryl. Poté střílel hráč domácích Ševčík, ale Kovařík vyrazil na roh. V 52. minutě přišel první gól domácích, který dával Horníček. Poté jsme částečně otevřeli obranu a i díky tomu se v 56. minutě po rohu dostal k odraženému míči Kopa, který bohužel orazítkoval pouze tyč. Nedáš dostaneš a tak po několika minutách, přidal Horníček druhou branku domácích stav 2:0. Další velmi slibná šance z rohu a na zadní tyči hlavičkoval Březina, který bohužel minul. 66. minuta a naše břevno trefil Ševčík. Na konečných 3:0 upravil Csernyanszky.

Sestava:

TJ Sokol Dobříkov: J. Rychtařík - A. Karela, J. Hořejší - L. Houžvička, J. Svoboda (75. T. Csernyanszky), J. Vaněk - Z. Ševčík (83. P. Horníček) - M. Dostál, R. Malý (21. L. Rychtařík), D. Jandera, J. Horníček

FK Horní Ředice: L. Kovařík - $J. Černý - J. Dujsík, K. Jílek, L. Vach (62. M. Hrubý), P. Dědič, O. Březina, L. Skalický, P. Kopa, P. Drahoš (62. P. Šolta), D. Valenta

ŽK: 65. A. Karela .

Počet diváků: 90. Rozhodčí: Morávek David - JEHLÁR Radek, SCHMEISER Marek.